Milyarder iş insanı: Bitcoin ve Ethereum güçlendi, Altın öldü

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Bitcoin ve Ether’in güçlenmesiyle, altının ”öldüğünü” söyleyen milyarder iş insanı Mark Cuban, kripto para karşıtlarından stratejist Peter Schiff’a ”Altın öldü Peter. Bunu kabul et” dedi

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi olan ünlü milyarder Marck Cuban, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, kripto para karşıtlarından stratejist Peter Schiff’a ”Altın öldü Peter, Bunu kabul et” dedi, Cuban yaptığı açıklamada, Bitcoin (BTC) ve Ether’in (ETH) güçlenirken, altının değer kaybettiğini ”öldüğünü” belirtti.

”ALTIN ÖLDÜ, BUNU KABUL ET”

Bitcoin’e karşıt açıklamarıyla bilinen ünlü stratejist Peter Schiff’in yaptığı yoruma cevap veren Cuban, altının bir değer saklama aracı olarak yok olarak öleceğini belirtti
Bu süreşte Bitcoin için yaptığı karşıt yorumlarda adından söz ettiren Schiff; Bitcoin/Dolar paritesinin sürekli rekor kırmasından dolayı olumsuz yorumlarına devam ediyor. Wall Street şirketlerinin Bitcoin satın almasını ‘aptallık’ olarak yorumlayan Sciffe’ Cuban, ”Sana yardımcı olayım peter. Altın da en az kripto para kadar abartılmıştır. Gerçekten altın bir mücevhere ihtiyacımız var mı?” diyerek cevapladı.

Tartışmanın ardından Cuban; Altının olumsuz geleceğini paylaşımlarıyla şöyle anlattı:

‘KRİPTO PARA BİLE GERİDE KALABİLİR’

Cuban yaptığı açıklamasında kripto paranın bile teknoloji karşısında geri planda kalabileceğinden bahsederek ”Bugün kriptoyla inşa edildiğini gördüğümüz şeyler, yalnızca kavram kanıtlama aşamasında. Teknoloji iyileştikce, ucuzladıkça ve hızlandıkça, yeni uygulamalar olacaktır ve hatta bu uyugulamalar bugün kripto olarak bildiğimiz şeyi bile geride bıkacaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[US] Please disable AdBlocker and refresh the page!

[TR] Lütfen AdBlocker’ı kapat ve sayfayı yenile!