Bitcoin’den iyi haberler art arda geliyor, Bitcoin yükseliyor!

Bitcoin’den iyi haberler art arda geliyor, Bitcoin yükseliyor.

Çin’den gelen kötü haberin sebep olduğu dalga nedeniyle 41 bin dolar seviyelerinin altına düşmeye başlayan Bitcoin şimdi de iyi haberlerin getirdiği enerjiyle yükselmeye tekrardan başladı. Amerika kıtası Çin’in boşluğunu rahatlıkla dolduracak gibi duruyor.
Bitcoin’in güncel fiyatı ne kadar oldu?

Çin’in getirdiği kripto para ticareti yasağının ardından krizi fırsat olarak gören ülkeler bir türlü kesilmeyen açıklamalarda bulunmaya başladı. İlk olarak İran’ın Bitcoin madenciliğine getirdiği yasağı kaldırdığı açıklaması geldi.

Yapılan açıklamanın hemen ardından FED başkanı olan Powell yanlış anlaşıldığını ve kripto paralara getirilen yasağın istenmediğini aksine düzenleme içerisine alınması gerektiğini açıkladı. Hemen ardından VISA’nın kripto para ödemeleri ile ilgili çoklu platform merkezi çalışmaları haberi duyuldu. Bitcoin ile benzin alımlarında indirim yapılacağı açıklaması El Salvador’dan vakit geçmeden geldi

Bu haberin yarattığı etki ile Bitcoin’in aktif fiyatı 47 bin dolar seviyelerinin üstüne çıktı ve yüzde 10 oranında yükseldi Ethereum ise yüzde 10 oranında yükseliş ile 3200$ seviyelerinin üstüne çıktı. BNB, SOL, ADA, XRP gibi birimler ise aynı oranda yükselişe geçmiş durumunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[US] Please disable AdBlocker and refresh the page!

[TR] Lütfen AdBlocker’ı kapat ve sayfayı yenile!